Наші послуги

МІЖНАРОДНА ДОСТАВКА ВАНТАЖІВ

Доставка вантажів за кордон “під ключ” є основним видом нашої діяльності. Спеціалісти нашої компанії візьмуть на себе всі турботи, пов’язані з організацією та здійсненням вантажоперевезень. Комплексна доставка включає повний спектр послуг, від маркування вантажу та митного оформлення до доставки особисто в руки одержувача.

ДОСТАВКА ТОВАРІВ ЗАРУБІЖНИХ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНІВ

Ми пропонуємо унікальну можливість для інтернет магазинів з доставки їх товарів зарубіжним покупцям. Тепер немає потреби у відкритті представництва, а Ваші клієнти можуть навіть не помітити різниці при покупці. Ми надаємо повні фінансові гарантії та беремо на себе всі турботи, пов’язані з митницею. А також можемо забезпечити доставку особисто в руки та з післяплатою.

ДИСТАНЦІЙНА КУПІВЛЯ ТОВАРІВ ЗА КОРДОНОМ

Бувають випадки, коли необхідно придбати товар на території іншої держави, але немає впевненості в порядності продавця або бажання зв’язуватися з митницею. Доручіть всі ці турботи нам. Ми знайдемо необхідний товар, зв’яжемося з продавцем, перевіримо та купимо його, запакуємо та відправимо його до Вас.

ВІРТУАЛЬНА АДРЕСА ЗА КОРДОНОМ

Якщо Ви часто купуєте товари на території іншої країни і хочете скоротити витрати на доставку, то ця послуга буде дуже корисною. Тепер можна купувати товари в зарубіжних інтернет магазинах, так ніби Ви знаходитесь на території цієї країни. Ми ж отримаємо товар, перевіримо його, запакуємо і за першим Вашим бажанням відправимо його до Вас.

ІНДИВІДУАЛЬНІ УМОВИ З ДОСТАВКИ ВАНТАЖІВ

Для клієнтів, які часто користуються нашими послугами і перевозять великі обсяги вантажів, або тим, кому необхідні додаткові умови з перевезення, буде корисним звернутися з пропозицією про індивідуальне обслуговування. Наші менеджери підберуть оптимальні умови, залежно від Ваших потреб. Пам’ятайте, ми завжди готові піти Вам на зустріч у будь-яких питаннях, що стосуються перевезення.

ЗАБІР І ДОСТАВКА ПОСИЛАННЯ КУР’ЄРОМ

У тому випадку, якщо Ви бажаєте заощадити час та сили, свої або одержувача Вашого вантажу, ми рекомендуємо скористатися спеціальною послугою з доставки та забору посилок за вказаною адресою. На даний момент це найбільш зручний як для відправника так і для одержувача спосіб відправлення вантажу, оскільки кур’єр прибуде у зручний для Вас час та місце.

СТРАХУВАННЯ ВАНТАЖІВ ПРИ ПЕРЕВЕЗЕННІ

Страхування вантажу це обов’язкова складова будь-якого пересилання за кордон. Незалежно від перевізника можуть наступити форс-мажорні обставини, наслідком яких може бути псування або втрата вантажу. Тому вантаж, який ми перевозимо, за промовчанням застрахований на мінімально встановлену суму. Але також Ви можете самим вказати необхідну страхову суму.

Упаковка та перепакування посилок

Кожен вантаж, що перевозиться нами, повинен бути упакований тим чи іншим чином. Ми забезпечимо надійну та якісну упаковку або перепакування будь-яких видів вантажів. Якщо вантаж надійде до нас упакований неналежним чином, ми повідомимо Вас про це та запропонуємо переупакувати його, щоб уникнути можливих пошкоджень у процесі перевезення. Також перепакування може бути потрібне при віддаленій купівлі товарів за кордоном, що дозволить знизити вартість перевезення шляхом зменшення габаритів вантажу.

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ

Це найнадійніший спосіб для покупця, отримати те, що він замовляв, тому що оплачує за товар після його огляду. Добре відома та затребувана послуга у будь-якій країні, особливо актуальна при покупці за кордоном.