Наші гарантії

 ГАРАНТІЇ ЗБЕРЕЖЕННЯ ВАНТАЖІВ

Вкрай рідко, але все ж таки трапляються непередбачені ситуації, при яких вантаж, що доставляється, прибуває до одержувача в некондиційному вигляді, з пошкодженою упаковкою або зовсім у недостатній кількості. Для того, щоб захистити наших клієнтів від подібних непорозумінь, ми вживаємо цілий ряд заходів, куди входить не тільки виключення можливості пошкодження вантажів у процесі їх транспортування, але також страхування – найкраща гарантія збереження вашого майна під час вантажних перевезень.

Компанія «УкрЕкспрес» гарантує виплату компенсації у розмірі повної оцінної вартості вантажу, якщо замовник побажає скористатися додатковою послугою – страхування вантажу. Вартість послуги “Страхування вантажу” становить від 3 до 5% від загальної оцінної ціни. Якщо ж Ви не бажаєте сплачувати за послуги страхування, це не знімає з нас відповідальності за довірений нам вантаж: при настанні страхових випадків: ДТП, стихійні лиха, при втраті, нестачі або пошкодженні (псуванні) вантажу, ми гарантовано виплатимо 12 USD. (100 грн.) за кожен кілограм розрахункової ваги пошкодженого чи втраченого вантажу.

Страхування вантажу передбачає його захист на всіх стадіях транспортування – від навантаження у пункті відправлення до вивантаження на місці прийому адресатом.

 ГАРАНТІЇ ТЕРМІНУ ДОСТАВКИ

Сучасний бізнес у всіх його сферах диктує необхідність своєчасної та оперативної доставки вантажів. Особливо актуальною ця вимога для так званих сезонних товарів – невчасна доставка вантажу, що має сезонну прив’язку, здатна призвести до виникнення цілого ряду проблем, аж до зниження прибутку та втрати компанією лідируючих позицій на ринку. Причини затримки в даному випадку можуть бути різними: неграмотна організація доставки та недостатня скоординованість її логістами, несприятливі погодні умови, неправильне або неточне оформлення митних документів та ін.

Ми гарантуємо те, що вантажі, довірені Вами нашої компанії, будуть доставлені на вказану адресу точно в строк. А якщо ні, то ми відшкодуємо клієнту по 0,75% від загальної вартості послуги за кожен день затримки. Виняток становлять лише такі випадки, коли невчасна доставка товару була викликана різними форс-мажорними обставинами, а також причинами, що не залежать від нас (погані погодні умови, накладки з боку російських транспортних компаній і поштових служб). Пам’ятайте, що Ви будь-якої миті можете відстежити Ваш вантаж і дізнатися про стан виконання замовлення за номером накладної на сайті нашої компанії.

 ГАРАНТІЇ ВАРТІСТИ ПОСЛУГ

Ми гарантуємо, що виконаємо роботу за вказаною нами ставкою вартості доставки, в яку включено вартість митного очищення!

Зверніть увагу, що орієнтовна вартість, вказана під час оформлення, може бути змінена у більшу чи меншу сторону лише в тих випадках, коли при повторному зважуванні та вимірі Вашого вантажу на нашому складі з’ясуються якісь невідповідності початковим вимірам.