Міцні крафтові пакети з екологічно чистої сировини – це вже не завтрашній день пакування, а реальна сьогоднішня альтернатива пластику. Такі паперові пакети різні за формою, розмірами та дизайном, тому широко застосовуються в різноманітних сферах бізнесу та життєдіяльності людини ще з початку XX століття. Вони виготовляються з деревоволокнистої целюлози, зокрема, зі вторинної сировини. Щільність паперу становить 90-100 г на кубічний метр і залежить від призначення пакета.
Крафтові пакети: різновиди та переваги
Головні переваги, що їх мають пакети крафтові – це eco-friendly, можливість повторного використання, з огляду на високу міцність, та відсутність шкоди довкіллю після утилізації. З-поміж ключових переваг замовників найбільше приваблюють такі:
- Гідна заміна пластиковому пакуванню, яке надто токсичне та розкладається понад 200 років. На відміну від пластику, крафт пакети не виділяють шкідливих хімічних речовин і повністю розпадаються на безпечні компоненти впродовж 2-3 років.
- Повітропроникність крафтового пакета особливо важлива, коли йдеться про харчові продукти та інші товари, що мають залишатися свіжими в такому пакуванні.
- Ергономічність пакетів, що дає змогу розфасувати продукцію найкращим чином, аби під час транспортування та зберігання уникнути будь-яких неприємностей. У процесі використання крафт-пакети не втрачають своєї початкової форми.
- Крафтові пакети дуже міцні, хоча багато людей досі вважає їх дещо ненадійним. Насправді ж вони легко витримують товари значної ваги.
- Простота нанесення принтів на замовлення – те, що важливо для недорогого та сучасного рекламування вашої компанії. Крафтові пакети бувають із логотипом, назвою бренду, корпоративними зображеннями будь-якої складності тощо, що робить їхній зовнішній вигляд естетично привабливим.
За формою вироби поділяються на саше (дві склеєні частини без дна), пакети-конверти та прямокутні пакети з дном. Крім того, вони бувають без ручок і з ручками, зокрема, клейовими з того ж паперу, вирубними чи з люверсами.
Зауважимо, що крафтові пакети, купити які можна в поліграфічній студії Bistroprint, стійкі до надмірної ваги, сонячних променів, температурних коливань, вологи. Проте їх можна легко пошкодити гострими предметами, тому варто бути обережними.
Для чого потрібні крафтові пакети
Використання цього екопакування дуже популярне: від заміни поліетиленових пакетів для продуктів і плівки для будівельних матеріалів до стерильного пакування інструментів у б’юті-індустрії. Ось лише невеликий перелік сфер, де крафт-пакети від студії Bistroprint (Київ) знайшли застосування:
- торгівля квітами;
- промисловий і продуктовий рітейл;
- подарункове пакування на будь-який смак і з різних нагод;
- фасування сипучих продуктів, спецій, чаю, кави, кондитерських виробів, зокрема, цукерок і печива;
- їжа «із собою» в ресторанах, кафе, кулінарії супермаркетів;
- пакети під пляшку;
- пакування для служб кур’єрської доставки різного призначення.
Досить часто ламіновані чи звичайні крафтові пакети для доставки використовуються як зручний спосіб пакування бандеролей і посилок, адже вони забезпечують високий рівень збереження товару під час транспортування.
Де придбати крафтові пакети
Замовити пакети крафтові можна в поліграфічній студії Bistroprint, яка розташовується в Києві та працює з усіма регіонами України. Чому ці послуги варто замовити саме тут? Насамперед Bistroprint пропонує широкий вибір зручного пакування за вигідними цінами та будь-яким накладом. Якісний і швидкий друк зображення на пакеті додає йому унікальності та просуває бренд замовника. Доставка можлива в будь-яку точку України вибраною замовником транспортною компанією або у відділення «Нової пошти».